Premier League | Man. City nabízí za Adebayora stamiliony | iSport.cz
24. května 2009 • 10:36

Man. City nabízí za Adebayora stamiliony

Vstoupit do diskuse
0
Adebayor
TOP VIDEA
SESTŘIH: Plzeň - Sönderjyske 3:0. Viktoria jde v EL dál, čeká ji cesta do Izraele
Vémola promluvil o Mikuláškovi, rozchodu i drogách: Pešta? Bulík, ale něco dokázal
VŠECHNA VIDEA ZDE

Blíží se léto a je jisté, že na přestupovém trhu bude opět živo. Manchester City už začal vybírat posily, tou první by měl být Emmanuel Adebayor, kanonýr londýnského Arsenalu, tvrdí anglický nedělník News of the World.



Částka, kterou by měl Arsenal za přestup obdržet, údajně přesahuje 630 milionů korun. Londýnský velkoklub dříve nabídky na prodej Adebayora ignoroval, trenér Wenger ale nedávno dostal novou motivaci. Na setkání s akcionáři se totiž dostal pod palbu tvrdé kritiky právě kvůli pětadvacetiletému útočníkovi, kterého vlastníci údajně označili za arogantního simulanta.

"Manchester dal svůj zájem jasně najevo a má připravené peníze," tvrdí teď zdroj blízký oběma stranám jednání. Jedním dechem ale dodává, že ještě nepadlo definitivní rozhodnutí: "Adebayorův odchod není jistý, ale je rozhodně pravděpodobnější, než minulý rok."

Současný držitel ocenění pro nejlepšího afrického fotbalistu roku chtěl přestoupit už loni v létě. Nakonec ale v srpnu podepsal čtyřletou smlouvu, která mu zajišťuje plat takřka 10 milionů korun měsíčně. V týmu patřícím šejku Mansúrovi by si bezpochyby ještě o něco polepšil.

Témata:  sport, fotbal, anglie, Adebayor
Vstoupit do diskuse
0
3. kolo
Články odjinud


Články odjinud