Premier League | Ballack se dohodl s Chelsea na příští rok | iSport.cz
3. června 2009 • 09:00

Ballack se dohodl s Chelsea na příští rok

Autor: rou
Vstoupit do diskuse
0
Michael Ballack
TOP VIDEA
SESTŘIH: Midtjylland - Slavia 4:1. Postup do LM v prachu, rozhodla opakovaná penalta
INSIDER: Sparta měla koupit Jemelku, Horváth by byl jako Panenka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Německý záložník Michael Ballack se dohodl s Chelsea na prodloužení smlouvy. Dvaatřicetiletý reprezentant zůstane na Stamford Bridge minimálně ještě další rok.„Jsem velmi šťastný, že tady můžu zůstat,“ prohlásil Ballack na klubových stránkách vítěze FA Cupu. „Vždycky jsem chtěl zůstat v Londýně minimálně do světového šampionátu v JAR v roce 2010,“ dodal.

Třetí tým letošního ročníku Premier League představil v pondělí nového trenéra Carla Ancellotiho a Ballack věří, že pod jeho vedením se bude Chelsea dařit.

„Díky vítězství v FA Cupu jsme měli vynikající závěr sezony a už se těším, jak na něho navážeme v příštím roce pod vedením našeho nového manažera Carla Ancellotiho,“ prohlásil německý reprezentant.

Dohody s Michaelem Ballackem si cení i vedení Blues. „Michael byl klíčovým členem našeho tým po tři roky, takže jsme přirozeně šťastní, že jsme se dohodli na prodloužení smlouvy,“ stojí v klubovém prohlášení.

Ballack přišel na Stamford Bridge v roce 2006 z mnichovského Bayernu a dvakrát se stal vítězem FA Cupu, ve své první sezoně získal trofej i v Curling Cupu.

Vstoupit do diskuse
0
4. kolo
Články odjinud


Články odjinud