Premier League | VIDEO: Hráči ManCity se opili! Kouč zuří | iSport.cz
30. října 2010 • 11:39

VIDEO: Hráči ManCity se opili! Kouč zuří

Autor: pj, spo, qp
TOP VIDEA
iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali? iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali?
České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje! České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kouč Manchesteru City Roberto Mancini je naštvaný na své svěřence. Hned čtyři z nich se na večírku se skupinou studentů opili a ještě se u toho nechali natáčet. Šlo o samé hvězdy – Garetha Barryho, Adama Johnsona a dva brankáře Shaye Givena a Joe Harta.Gólman Hart byl během několika týdnů načapán už podruhé. Před utkání národního týmu Anglie byl natočen, jak v opilosti tancuje na baru »

„Nerozumím tomu. Není to problém jen našeho týmu, ale mnoha britských fotbalistů,“ poznamenal trenér Mancini.

VIDEO: Takhle se fotbalisté opili

Fotbalisté Man City popíjejí alkohol se skupinkou studentů.

Zmínění čtyři fotbalisté ho pořádně rozhněvali. Sice uvedl, že si ve svém volnu mohou dělat, co chtějí, jenomže nechápe, proč vždycky pijí alkohol v takovém množství.

„Britové jsou takoví. Asi to bude kulturou,“ myslí si italský kouč.

„Video jsem neviděl, ale hráčům jsem svůj názor na tyhle věci řekl před deseti dny. Nejsem z toho dvakrát nadšený.“

Mancinimu vadí, že Manchester City hraje zápas každé tři čtyři dny. A po každém opileckém večírku tak fotbalisté nemají čas si pořádně odpočinout.

„Je důležité, abychom do všech zápasů byli fit. Ale takhle je to dost obtížné,“ kroutí hlavou.

„Nevím, proč si ve volnu vybírají zrovna pitky. Musím ale tento problém vyřešit s hráči v kabině, ne tady (na tiskové konferenci),“ uzavřel Mancini.

Britská média mu přejí hodně štěstí, protože zastávají názor, že fotbalisté se v tomto směru stejně nezmění. Vyprávět by mohli i ti čeští...

Gólman Manchesteru City Joe Hart
Gólman Manchesteru City Joe Hart

 
9. kolo
Články odjinud


Články odjinud