Zlatan má dokonalou kopii: Začínám se ho, vlastně sebe, bát | iSport.cz
10. února 2015 • 13:07

Zlatan má dokonalou kopii: Začínám se ho, vlastně sebe, bát

Autor: ČTK
TOP VIDEA
Kdo vlastně byl Kobe Bryant? Superhvězda, objevitel, mentor – a hlavně otec Kdo vlastně byl Kobe Bryant? Superhvězda, objevitel, mentor – a hlavně otec
Podívejte se na rozhovor s Jozefem Chovancem o chybách v lize, VAR, Berbrovi a Rogozovi Podívejte se na rozhovor s Jozefem Chovancem o chybách v lize, VAR, Berbrovi a Rogozovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hvězdný švédský fotbalista Zlatan Ibrahimovic v pondělí slavnostně odhalil svou voskovou figurínu ve slavném pařížském muzeu Grévin. Socha vznikala půl roku a podílel se na ní sám třiatřicetiletý útočník.Figurína zobrazuje Ibrahimovice v dresu Paris St. Germain při jeho typickém oslavném gestu se zvednutými pažemi.

Kvůli maximální autenticitě vznikaly voskové odlitky přímo na těle kapitána švédské reprezentace, takže jde o téměř dokonalou kopii. "Je to tak blízké originálu, jak to jenom jde. Začínám se ho, vlastně sebe, bát," řekl s úsměvem Ibrahimovic.

V pařížském muzeu už jsou vyobrazeni bývalí francouzští fotbalisté Michel Platini, Thierry Henry a Zinedine Zidane nebo Brazilci Pelé s Ronaldem. "Je neuvěřitelné tady být. Pro mě jako pro fotbalistu znamená opravdu hodně dostat se mezi takové osobnosti a ikony," uvedl bývalý hráč Ajaxu Amsterodam, Juventusu Turín, Barcelony nebo Interu a AC Milán.

Kvůli maximální autenticitě vznikaly voskové odlitky přímo na těle kapitána švédské reprezentace
Kvůli maximální autenticitě vznikaly voskové odlitky přímo na těle kapitána švédské reprezentace

 
21. kolo
Články odjinud


Články odjinud