Neymarovi se kupí potíže! Po obvinění ze znásilnění mu byl zmrazen majetek | iSport.cz
17. června 2019 • 19:24

Neymarovi se kupí potíže! Po obvinění ze znásilnění mu byl zmrazen majetek

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
SE SIMONOU v karanténě: Šimon Hrubec promluvil o koronaviru. V Číně média neukazují všechno, říká
Sportovci na sítích: vaření s hokejkou nebo speciální leg day
VŠECHNA VIDEA ZDE

Mimofotbalové potíže brazilského reprezentanta Neymara se dál kupí. Brazilské úřady útočníkovi podle médií kvůli dlouholetému sporu o dlužné daně zmrazily jeho nemovitosti a další majetek. Tento krok znamená, že Neymar sice může vše dál užívat, nic ale nesmí prodat.Podle listu Folha de S.Paulo úřady zablokovaly útočníkovi Paris Saint-Germain 36 nemovitostí v Brazílii. Zaplatit po něm požadují 69 milionů realů (asi 410 milionů korun), částku podle nich Neymar dluží po přestupu ze Santosu do Barcelony v roce 2013. 

Vedle daňového sporu musel Neymar v uplynulých týdnech řešit obvinění ze znásilnění. Z toho jej obvinila modelka Najila Trindadeová, podle níž se čin odehrál v květnu v pařížském hotelu. V souvislosti s případem se navíc musel Neymar zodpovídat na policejním oddělení počítačové kriminality kvůli informacím a intimním fotografiím modelky, které na svoji obranu zveřejnil na sociálních sítích.

Zraněný Neymar na policejní stanici v Sao Paulu vypovídal po obvinění ze znásilnění
Zraněný Neymar na policejní stanici v Sao Paulu vypovídal po obvinění ze znásilnění

Vedení pařížského klubu navíc oznámilo, že je připraveno Neymara prodat. Nejdražší fotbalista historie ve Francii promarnil část sezony kvůli disciplinárnímu trestu za napadení fanouška a předseda klubu Násir Chelajfí varoval, že hráčům už nebude tolerovat nezodpovědné chování.

Témata:  sport, fotbal, brazílie, PSG, neymar
 
31. kolo
Články odjinud


Články odjinud