Krádež přímo z kabiny! Talent obral týmovou hvězdu o milionové hodinky | iSport.cz
27. září 2019 • 19:03

Krádež přímo z kabiny! Talent obral týmovou hvězdu o milionové hodinky

Autor: ros
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Sparťanské legendy přišly popřát Jiřímu Novotnému k padesátinám
Sestry Plíškovy ve dvojrozhovoru: Nelezou si na nervy? Co nutí Kristýnu dělat její přítel?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Podobnou záležitost rozhodně nechcete ve svém klubu řešit a už vůbec si nepřejete, aby prosákla na veřejnost. Vedení francouzského Nice se ale musí potýkat s obojím, protože krádež mezi spoluhráči zaznamenala i média. O co přesně šlo? Mladý talent Lamine Diaby-Fadiga údajně sebral přímo z kabiny hodinky klubové hvězdě Kasperu Dolbergovi. Nešlo přitom o žádnou lacinou srandu.Cenu hodinek Dolberg odhadl na 62 tisíc liber (1,81 milionu korun), zmizení módního doplňku nahlásil policii a oznámil vedení klubu. Jednadvacetiletý dánský sniper, který francouzský celek posílil přestupem z Ajaxu za 17,7 milionu liber (517 milionů korun) teprve před necelým měsícem, údajně svůj majetek ještě nedostal zpět, ale už zná pachatele.

Byl jím teprve osmnáctiletý Lamine Diaby-Fadiga. Velký talent francouzského fotbalu, který debutoval za A-tým Nice už v 16 letech a pravidelně bojuje i na reprezentačních mládežnických akcích, se podle francouzských médií nakonec po otálení přiznal.

Vedení klubu se za krádež z 16. září podle francouzského tisku omluvil, liga zároveň zahájila vlastní vyšetřování, během něhož už její zástupci s Diaby-Fadigou mluvili.

Jak se bude incident řešit dál, není jisté. Dolberg zřejmě nakonec nesáhne k právní odvetě, jeho spoluhráč se mu zavázal uhradit veškeré náklady spojené s incidentem. To by znamenalo, že odcizené hodinky už Diaby nemá u sebe a musí za ně svému parťákovi z kabiny zaplatit. Vedení Nice si ponechalo čas na rozmyšlenou, ve hře je i zrušení kontraktu.

Jisté je jen to, že Diaby-Fadiga bude za svou pitomost pykat, minimálně klesne v očích fanoušků a klubových funkcionářů.

 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud