28. listopadu 2022 • 11:00

Messi do Miami? Beckham má lákat i staré známé. Agent: Fake news!

Autor: vmn
Vstoupit do diskuse
0
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
SESTŘIH: Sparta - Baník 4:3. Dramatickou přestřelku řídili Birmančevič a Kuchta
PRVNÍ DOJEM se Zbyňkem Irglem: Každý hráč Třince ví, co dělat
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kam povedou další kariérní kroky Lionela Messiho? Argentinská ikona se po emotivním loučení s Barcelonou rozstřílela v PSG a aktuálně se s reprezentací snaží o postup na mistrovství světa. Podle The Times ale od příští sezony bude oblékat dres Interu, toho v Miami!Lionel Messi v americké MLS. To téma je na stole už několik let. Při odchodu z Barcelony měl být hlavní hvězdou projektu, během kterého měl hrát za Manchester City a následně za New York City FC. Místo severní Anglie skončil v Paříži, dalším působištěm má být podle The Times Inter Miami.

Věhlasný novinářský dům přišel s informací, že se má Messi stěhovat už v příštím roce. Po vypršení smlouvy, kterou má v PSG do konce aktuální sezony. Prsty v jeho přesunu má mít anglická ikona David Beckham , spolumajitel Interu Miami, který je nyní coby ambasador na MS v Kataru.

Do karet mu má nahrávat, že Messi má Miami výrazně víc v oblibě než New York. Na Floridě vlastní vilu, kam si pravidelně jezdí s rodinou odpočinout. Další anglický exreprezentant Phil Neville, který Inter vede, měl zároveň oslovit Messiho kamarády a oblíbené spoluhráče Cesca Fábregase a Luise Suáreze . LM10 sám by sice musel v USA trošku slevit na gáži, i tak by se stal nejlépe placeným hráčem v historii MLS.

Podle Timesů má Argentinec oznámit přesun už po MS v Kataru, pokud by tak učinil, v Miami by ho čekal mladý klub s obrovskými plány, Beckham a spol. nedávno dostali povolení k výstavbě nového stadionu s hotelem za více než 20 miliard korun.

Z Messiho okolí ale chodí opačné zprávy. „Není to pravda, je to fake news. Mezi Lionelem a Miami neprobíhají žádná jednání o smlouvě na příští sezonu,“ napsal ve vyjádření pro CNN jeden z Messiho agentů Marcelo Méndez. Uznávaný novinář Fabrizio Romano krotí americké nadšení s tím, že se argentinský kapitán o budoucnosti rozhodne až v příštím roce.

SESTŘIH: Argentina - Mexiko 2:0. Messi z dálky ukončil trápení, zvyšoval Fernández
Video se připravuje ...

Vstoupit do diskuse
0

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.

Fotbal dnes * Evropská liga * Slavia - AC Milán v TV * Liverpool - Sparta v TV

30. kolo
Články odjinud


Články odjinud