Zklamaný Messi i Mbappé, hvězdy PSG padly s outsiderem. Hakimí vyloučen

0
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák
Tomášek o fiasku s Färjestadem: Byli jsme jako Boston. Jak zvládá tlak?

Fotbalisté Paris St. Germain prohráli ve 31. kole francouzské ligy s Lorientem na svém hřišti 1:3. Favorit už od 20. minuty hrál bez vyloučeného Hakimího. Ztrátu favorita využila druhá Marseille, která během dvou minut otočila domácí zápas s Auxerre a po výhře 2:1 se přiblížila k PSG na rozdíl pěti bodů.

Lorient čekal na výhru pět zápasů, ale v Paříži se už po čtvrthodině hry ujal vedení, poté co se po krásné kombinaci prosadil Le Fée. Brzy poté dostal Hakimí druhou žlutou kartu a musel ze hřiště, přesto se domácím podařilo kuriózně vyrovnat. Gólman Mvogo před sebe hodil na zem míč a chystal se rozehrát, ale hra nebyla přerušená a Mbappé okamžik využil ke vstřelení gólu do prázdné branky.

Hosté si ale ještě před přestávkou vzali vedení zpět po skvělé akci Faivreho, který asistoval i u první branky, a trefě Yongwy. V druhém poločase inkasoval nevýrazně hrající PSG potřetí, výhru Lorientu zpečetil Dieng.

Sestupem ohrožené Auxerre vedlo v Marseille od 33. minuty po střele Tourého zpoza vápna. Úřadující vicemistr otočil výsledek slepenými góly v závěru. V 75. minutě se prosadil Ünder a vzápětí na něj navázal po průniku Sánchez.