Mizérie trvá. PSG neuspělo ani na třetí pokus, střelec Mbappé Paříž nespasil

1
Chybí levá noha, Červ odsune Krejčího na stopera. Co křídla a základní sestava?
Hašek oznámil nominaci na EURO. Jedou Červ a Jaroš, překvapení na levém beku

Fotbalisté Paris Saint Germain nezvítězili ani v 2. kole francouzské ligy, v Toulouse remizovali 1:1. Za PSG skóroval navrátilec do sestavy Mbappé.

Francouzský útočník, který byl po bezbrankové remíze s Lorientem v úvodním kole opět zařazen do sestavy francouzského mistra, se na hřiště dostal až v 51. minutě. Hned po deseti minutách však prokázal svou užitečnost, když vybojoval pro PSG penaltu a sám ji proměnil.

Tři minuty před koncem dostali výhodu pokutového kopu i domácí fotbalisté a Abuchlál také uspěl.

Mbappé byl na začátku sezony vyřazen z týmu, protože nechce prodloužit smlouvu, která mu vyprší po sezoně. Klubu hrozí, že o svou nejdražší hvězdu přijde zadarmo. PSG proto chtělo střelce gólů prodat už v tomto přestupovém období, ale Mbappé odmítl nabídku 700 milionů eur za rok, kterou dostal ze Saúdské Arábie.

Výsledky 3. kola francouzské ligy:

Lyon - Montpellier 1:4
Branky: 69. Lacazette - 39. a 66. al-Tamarí, 28. Nordin, 89. Adams

Toulouse - Paris St. Germain 1:1
Branky: 85. Abuchlál z pen. - 62. Mbappé z pen.

Program EURO 2024 Nominace Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.