Trenér Marseille touží po Larssonovi | iSport.cz
3. ledna 2009 • 11:26

Trenér Marseille touží po Larssonovi

Autor: ČTK
Henrik Larsson
TOP VIDEA
Kvitová posedmé na Masters: Jsem už matadorka. Ruka bolí jen občas Kvitová posedmé na Masters: Jsem už matadorka. Ruka bolí jen občas
MOMENTY VÍKENDU: Klusáček začal výhrou, Drobného návrat do ligy a jubilant Krmenčík MOMENTY VÍKENDU: Klusáček začal výhrou, Drobného návrat do ligy a jubilant Krmenčík
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trenér Marseille Eric Gerets sní o tom, že do týmu v lednovém přestupním období přivede švédského veterána Henrika Larssona. Sedmatřicetiletý fotbalista je navzdory svému věku hlavním cílem Olympique.Klub by ho rád získal na půlroční hostování.

Bývalý kanonýr Feynoordu, Celtiku a Barcelony působí od roku 2006 ve svém mateřském Helsingborgu, odkud si jen předloni odskočil na tříměsíční hostování do Manchesteru United.

Po skončení ligové sezony se Larsson věnuje populárnímu švédskému sportu florbalu a také ten hraje za Helsingborg v nejvyšší soutěži.

"Hrozně se mi líbí jeho způsob hry. Vždycky střílel góly, bez ohledu na to, kde hrál," uvedl na adresu Larssonových fotbalových kvalit Gerets, bývalý vynikající belgický obránce. Marseille je v tabulce francouzské ligy na pátém místě.

 
10. kolo
Články odjinud


Články odjinud