Pudil urážel rozhodčího, ze hřiště se pakoval už v 21. minutě

0
Mám rád, když Ostrava žije Baníkem, říká Buchta. Je rychlejší než Tanko?
Rock vs. Cataloni. Liverpool proti Londýnu v Oktagonu

Český fotbalista Daniel Pudil nedohrál kvůli vyloučení dnešní ligový zápas za Cesenu. Reprezentační obránce dostal v 21. minutě duelu proti Catanii červenou kartu za urážku rozhodčího.

Cesena bez Pudila neinkasovala a uhrála bezbrankovou remízu, kterou ukončila sérii čtyř porážek.

Díky zisku bodu se dostala z poslední příčky tabulky Serie A o skóre před Novaru. Na místa znamenající záchranu však tým, v němž je Pudil na hostování z Granady, ztrácí 12 bodů.

Možnost dotáhnout se na vedoucí AC Milán nevyužil v dohrávce 23. kola Juventus, jenž hrál 1:1 v Boloni.

Domácí vedli díky brance pětatřicetiletého kapitána Di Vaia, v druhém poločase vyrovnal Černohorec Vučinič. Po třetí remíze 1:1 za sebou ztrácí Juventus na úřadujícího mistra z Milána dva body.

Italská fotbalová liga:
22. kolo:
Cesena - Catania 0:0 (za domácí ČK Pudil).

23. kolo:
Boloňa - Juventus Turín 1:1 (17. Di Vaio - 59. Vučinič), Parma - Fiorentina 2:2 (28. Okaka, 87. Giovinco - 61. Nastasič, 71. Cerci).