Pavel Janega
26. května 2017 • 05:00

Schick se rozhodl pro Juventus! Pomohl Nedvěd, stát bude stamiliony

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce
Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs? Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Přestupová bomba tiká. Patrik Schick odsouhlasil přestup do Juventusu, který se finalizuje. „Transfer může být oznámen už příští týden po finále Ligy mistrů,“ říká zdroj deníku Sport. Přestupní částka se vyšplhá na 25 milionů eur (660 milionů korun). Nebýt klauzule, byla by ještě vyšší. I tak je to téměř šestinásobek sumy, kterou před rokem vyinkasovala Sparta. Ovšem díky procentům ze zisku se „nažvejkne“ znovu.Juventus je mezi prvními kluby, které aktivovaly klauzuli v Schickově smlouvě. Své rozhodnutí již oznámil Sampdorii i agentům Pavlu Paskovi a jeho italské spojce Brunu Satinovi.

„Je to na spadnutí, těsně před podpisem,“ jdou zprávy z Itálie. „Hráč upřednostňuje Juventus a jednání jsou v pokročilém stadiu. Svou roli v přestupu sehrál Pavel Nedvěd,“ potvrzuje i zdroj Sportu.

Jméno české legendy, jež zastává funkci viceprezidenta turínského velkoklubu, je pro Schicka klíčovým faktorem, proč Juventus preferuje. Veřejně však jednání zatím nekomentuje: „Spekulace vnímám, o smlouvu a tyto věci se stará pan Paska.“

Jenže za dveřmi se už ladí poslední detaily. Reálná varianta zní: Schick přestoupí do Juventusu už nyní, v Sampdorii zůstane další sezonu na hostování.

„Takovou máme dohodu,“ přiznal včera majitel klubu Massimo Ferrero. „Jsme domluvení, že Patrik zůstane. V Janově je moře, sluníčko. Kam by chodil?“ žertoval při otevření mládežnické akademie.

Juventusu to dává manévrovací prostor, jak se ještě pokusit srazit přestupní částku dolů. Záleží čistě na jednání mezi oběma kluby, pokračovat budou nejpozději začátkem příštího týdne. Platí totiž, že do sobotního finále Ligy mistrů s Realem chtějí mít Turínští v tomto směru klid.

Další informace o přestupu Patrika Schicka čtěte v pátečním Sportu. Elektronickou verzi včetně archivu novin najdete ZDE »

Titulní strana deníku SportTitulní strana deníku Sport

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 18. kola Fortuna ligy »

19. kolo Fortuna ligy:

Baník Ostrava - Olomouc (pá 14.12., 18:00), Teplice - Zlín (so 15.12., 15:00), Slovácko - Dukla (so 15.12., 15:00), Opava - Ml. Boleslav (so 15.12., 15:00), Bohemians - Liberec (so 15.12., 15:00), Příbram - Sparta (so 15.12., 17:00), Plzeň - Karviná (ne 16.12., 15:00), Jablonec - Slavia (po 17.12., 18:00)

16. kolo
Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze