17. dubna 2018 • 23:07

Inter slaví první dubnovou výhru i posun na třetí místo, Cagliari dal čtyři góly

Poláci trénovali na Čechy i s Lewandowským. Grosicki si spletl Podolského s Poborským Poláci trénovali na Čechy i s Lewandowským. Grosicki si spletl Podolského s Poborským
Plekanec trénoval na Kladně. Jasno bude do čtrnácti dnů, ujišťuje útočník Plekanec trénoval na Kladně. Jasno bude do čtrnácti dnů, ujišťuje útočník

Fotbalisté Interu Milán se po třech zápasech dočkali v italské lize tříbodového zisku i vstřeleného gólu a po domácím vítězství 4:0 nad Cagliari se po předehrávce 33. kola posunuli na třetí místo tabulky. V Serii A Inter poprvé v dubnu skóroval, v předchozích zápasech hrál dvakrát 0:0 a podlehl 0:1 FC Turín.

Střeleckou nemohoucnost tentokrát zlomil už ve třetí minutě z přímého kopu Cancela. Po změně stran dokonali výsledek dalším brzkým gólem Icardi, který si 25. trefou v sezoně upevnil pozici druhého nejlepšího střelce Serie A, po hodině hry Brozovič a v poslední minutě Perišič.

Ve středu se před Inter mohou vrátit oba římské kluby AS a Lazio, které nyní zaostávají o dva body.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 14. kola Fortuna ligy »

15. kolo Fortuna ligy:

Mladá Boleslav - Dukla (pá 9.11., 18:00), Karviná - Sparta (so 10.11., 14:00), Slovácko - Liberec (so 10.11., 17:00), Opava - Baník Ostrava (ne 11.11., 14:00), Jablonec - Bohemians (ne 11.11., 15:00), Plzeň - Příbram (ne 11.11., 15:00), Teplice - Olomouc (ne 11.11., 15:00), Slavia - Zlín (po 5.11., 17:00)