Dybalu dál trápí virus. Po měsíci je stále pozitivní, přijde o začátek přípravy | iSport.cz
29. dubna 2020 • 11:36

Dybalu dál trápí virus. Po měsíci je stále pozitivní, přijde o začátek přípravy

Autor: ČTK, pav
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Slavia - Jablonec: Stanciu nasadil housle Štěpánkovi, Tecl doklepl do prázdné! 4:0
Trpišovský: Lidi řeší Teclovy góly, dnes ukázal, co naší hře dává
VŠECHNA VIDEA ZDE

Útočník Juventusu Paulo Dybala měl počtvrté za posledních šest týdnů pozitivní test na covid-19. Uvedl to pořad španělské televize El Chiringuito.Argentinský fotbalista na instagramu 21. března oznámil, že u něj i jeho přítelkyně lékaři zjistili nákazu nového typu koronaviru. O šest dní později šestadvacetiletý Dybala na videonahrávce prohlásil, že se u něj objevily silné příznaky nemoci, ale cítí se už mnohem lépe.

Před ním se nakazili jeho kluboví spoluhráči Daniele Rugani a Blaise Matuidi. V polovině dubna web Juventusu uvedl, že se oba vyléčili. Dybalův stav tehdy "Stará dáma" nekomentovala. Dalším možným krokem u Dybaly je krevní test, který ukáže, zda si jeho tělo vytvořilo protilátky a pokud ano, tak kolik. Přes měsíc bojuje s koronavirem i brankář Atalanty Bergamo Marco Sportiello, který musí nadále zůstat v karanténě.

Dybala zřejmě přijde o začátek individuální přípravy, která díky uvolňování vládních opatření proti šíření koronaviru začne 4. května.

V Itálii se novým typem koronaviru nakazilo přes 201.000 lidí. Na komplikace spojené s onemocněním covid-19 v zemi zemřelo přes 27.000 lidí, což je nejvíce v Evropě.

Deník Sport, Sport Magazín i časopis GÓÓÓL kupujte pohodlně ONLINE na iKiosek.cz »

Titulní strana Deníku Sport ve středu 29. dubna

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud