21. června 2020 • 23:55

Inter po pauze skolil Sampdorii, trefili se Lukaku a Martínez

0
Lautaro Martínez slaví svou trefu do sítě Sampdorie, popřál všem ke Dni otců
Bohemians - Mladá Boleslav: Jindřišek znovu probouzí Ďolíček skvělým trestňákem, 2:1!
Bohemians - Mladá Boleslav: Klíma zpražil Ďolíček, 1:1! Ofsajd to podle VAR nebyl

Fotbalisté Interu Milán zvítězili v prvním utkání po koronavirové přestávce v zápase 25. kola italské ligy nad Sampdorií Janov 2:1. Restart soutěže zvládla i Atalanta Bergamo, která i díky dvěma brankám kolumbijského útočníka Duvána Zapaty porazila Sassuolo 4:1.

Inter dostal do vedení po 10 minutách hry po rychlé kombinaci třetí nejlepší střelec soutěže Romelu Lukaku, pro kterého to byla již 18. branka v ligové sezoně. Vedení „Nerazzurri“ navýšil po půl hodině hry Lautaro Martínez.

Hosté snížili po poločase, kdy po rohovém kopu i s tečí brankáře pálil Morten Thorsby. Inter vyhrál poprvé po dvou předchozích ligových porážkách, na lídra Serie A Juventus ztrácí na třetím místě šest bodů.

Čtvrtý tým tabulky z Bergama začal potvrzovat roli favorita v 16. minutě, kdy se prosadil Berat Djimsiti. Další branku nemohli domácí slavit o čtyři minuty později, neboť trefu Alejandra Gómeze odvolal videorozhodčí kvůli hře rukou.

Zvýšit se Bergamu povedlo v 31. minutě, kdy se trefil Zapata, a chvíli poté i díky vlastní brance hostujícího Mahdího Búrabíji. Po přestávce se podruhé trefil Zapata, pro něhož šlo o 13. přesný zásah v ročníku. Snížit se Sassuolu podařilo až v nastaveném čase, kdy svou předchozí minelu odčinil Búrabíja.