Tottiho drželo pět lidí, chtěl napadnout soupeře | iSport.cz
1. listopadu 2010 • 14:00

Tottiho drželo pět lidí, chtěl napadnout soupeře

Autor: pj
TOP VIDEA
Trpišovský: Bylo hodně změn, se Stanciem šel výkon hodně nahoru Trpišovský: Bylo hodně změn, se Stanciem šel výkon hodně nahoru
Rozhodčí Jiří Houdek po utkání Olomouce s Českými Budějovicemi Rozhodčí Jiří Houdek po utkání Olomouce s Českými Budějovicemi
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO - Vítězství římského AS nad Lecce (2:0) o víkendu dost pokazilo chování kapitána Franceska Tottiho. Nejenže se nechal vyloučit, ale také riskoval mnohem delší pauzu tím, když se pokusil soupeřova hráče napadnout. Držet ho muselo pět lidí.Jak k inkriminovanému momentu došlo? Druhé brance AS, kterou zařídil Vučinič, předcházel souboj mezi Tottim a Rubenem Oliverou, po kterém první jmenovaný upadl.

Totti na zákrok reagoval hodně podrážděně. Televizním divákům nejprve nebylo jasné, co přesně udělal. To zjistila až analýza italské televize. Jedna z kamer za brankou odhalila, že do Olivery strčil oběma rukama. Ze hřiště se tak museli poroučet oba dva.

VIDEO: Šílený Totti jako utržený ze řetězu

Rozběsněného kapitána AS Řím Franceska Tottiho muselo po vyloučení držet pět lidí, aby se nevrhl na svého soupeře


Při odchodu do kabin se Totti ještě rozeběhl za Oliverou do tunelu, kde jej podle všeho chtěl napadnout. V útoku mu ale naštěstí zabránilo pět lidí.

Totti bude AS Řím zcela jistě chybět ve vypjatém derby proti Laziu. To se hraje již tuto neděli. Trest však může být mnohem delší.

Francesco Totti (vlevo) a Alessio Cerci oslavují gól římského AS.
Francesco Totti (vlevo) a Alessio Cerci oslavují gól římského AS.

Témata:  sport, fotbal, as, řím, lecce, totti, olivera
 
8. kolo
Články odjinud


Články odjinud