Namyšlený Ödegaard! Odmítl trénovat s rezervou, Zidane ho posadil

Ani ten nejlepší talent si nemůže na trenéra vyskakovat. To nyní zjistil teprve šestnáctiletý norský fotbalista Martin Ödegaard. Ten si totiž usmyslel, že je pro něj rezervní tým Realu Madrid málo a odmítl přijít na trénink. Za to ho kouč B-týmu Zinedine Zidane z týmu odstavil úplně a posadil na lavičku.
Talentovaný Martin Ödegaard pořádně naštval svého trenéra Zinedine Zidaneho. Odmítl totiž přijít na trénink B-týmu, který trénuje francouzská legenda. A trest přišel co nevidět. Už dva zápasy odseděl celé na lavičce.
"Ödegaard nepřizpůsobil své chování týmu a to je důvod, proč se trenér rozhodl nechat ho v současné době na lavičce. Hráč dělá neustále špatná rozhodnutí, v předvečer zápasu dokonce odmítl přijít na trénink. Chová se jako rozmazlený kluk a stěžují si na něj i spoluhráči," okomentovali mladíka španělští novináři z plátku AS.
Ödegaard přišel do Real Madridu letos v lednu. Přestože klub odmítl zveřejnit přestupovou částku, hovoří se okolo tří milion eur. Je považován ze supertalent, nastoupil už i v norské reprezentaci.