VIDEO: Barcelona válí na trávníku i na asfaltu!

Video placeholder
spo
La Liga
Začít diskusi (0)

Že takový Xavi a jeho spoluhráči válí na hřišti, to je známá věc. Ale že díky více než štědrým sponzorům svého klubu můžou teď španělští mistři z Barcelony válet i na silnici, to jistě neví jen tak každý!

No řekněte, takové Audi A7 Sportback. Nebo je snad libo vůz z řady A1? Oba jsou k mání. A zadarmo!

Má to jen jeden háček. Musíte být hráčem slavné Barcelony! Tento čtvrtek v rámci sponzorské smlouvy španělského mistra s Audi dorazily do klubu nové nablýskané vozy této značky.

Nejdřív jim je jako nové šaty na módní přehlídce předvedli profesionální jezdci, poté si hráči parádní bouráky mohli vyzkoušet na vlastní kůži.

Na slavnostním předání nemohly chybět i významné osobnosti jak ze světa automobilů, tak fotbalu. Vedle těch největších barcelonských hvězd i veledůležitých funkcionářů se akce zúčastnil i zástupce Audi ve Španělsku Manuel Caballero.

Ten se také postaral o téměř tak dobrou zábavu, jakou nabízela jízda po okruhu Castelloli.

Přitom šlo o pouhou maličkost, o drobné přeřeknutí: "Je pro mě čest předat tyto vozy týmu Realu Madrid!"

Kdo ví, co se hráčům Barcelony hnalo hlavou, když si je Caballero spletl s jejich největšími rivaly. Ale výměnou za takové parádní auťáky mu jistě snadno odpustí!

Začít diskuzi

Doporučujeme

Články z jiných titulů