Nový trenér Kolínu nad Rýnem nepomohl, odvezl si trojku

0
Zimák k play off NHL. Lener i analytik tipují postup Bostonu. V čem se Nečas blíží Pastovi?
Mám rád, když Ostrava žije Baníkem, říká Buchta. Je rychlejší než Tanko?

Fotbalistům Kolína nad Rýnem nepomohla k přerušení série pěti zápasů bez výhry ani výměna trenéra. Při premiéře kouče Franka Schaefera prohráli na hřišti Mönchengladbachu 0:3 a na nesestupovou příčku jim tři kola před koncem bundesligy scházejí čtyři body.

Kolínští drželi čisté konto do 19. minuty, kdy z přímého kopu skóroval Arango. V závěru první desetiminutovky druhé půle pak udeřili v rychlém sledu Jantschke a Reus a definitivně zlomili soupeřův odpor.

Mönchengladbach využil porážky Schalke a přiblížil se mu na čtvrtém místě na jediný bod. Poté co v minulém ročníku uhájil bundesligovou příslušnost až v baráži proti Bochumi, nyní sahá po přímém postupu do Ligy mistrů.