Hubník zůstane v Hertě, o Gebre Selassieho se prý zajímají Brémy | iSport.cz
15. června 2012 • 09:43

Hubník zůstane v Hertě, o Gebre Selassieho se prý zajímají Brémy

Autor: ČTK
Hubník zůstává v Berlíně, o Gebre Selassieho se zajímají Brémy.
TOP VIDEA
Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0! Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0!
Zlín - Kometa Brno: Kucsera narazil do zadku Fryšary. Z ledu ho odvezli na nosítkách! Zlín - Kometa Brno: Kucsera narazil do zadku Fryšary. Z ledu ho odvezli na nosítkách!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český fotbalový reprezentant Roman Hubník chce i po sestupu do druhé ligy zůstat v Hertě Berlín a postoupit s ní zpátky do bundesligy. Řekl to magazínu Kicker. Nejvyšší německou soutěž by si v nadcházející sezoně mohl naopak zahrát jeho kolega z reprezentační obrany Theodor Gebre Selassie, o kterého se podle Kickeru zajímají Brémy."V Berlíně zůstanu. Nebyl to pro nás všechny dobrý rok, ale v roce 2013 chci s Herthou znovu hrát bundesligu," citoval časopis českého stopera, který s klubem z hlavního města sestoupil už podruhé.

V prvním případě se jeho týmu podařilo vrátit mezi německou elitu hned po roce.

Místo Hubníka by se v bundeslize v příští sezoně mohl objevovat pravý obránce Gebre Selassie, který je podle Kickeru na seznamu potenciálních posil Werderu Brémy.

Devátý celek uplynulého ročníku musel omezit rozpočet, a poohlíží se proto po mladých a perspektivních hráčích, které si může finančně dovolit.

Do této kategorie podle sportovního magazínu zapadá právě pětadvacetiletý zadák Liberce, který nyní stejně jako Hubník bojuje v národním dresu na mistrovství Evropy.

V Polsku je na pozorování i manažer Brém Klaus Allofs, který ale odmítl upřesnit, koho přijel sledovat. "Stále sledujeme určité kandidáty," řekl Kickeru neurčitě.

 
23. kolo
Články odjinud


Články odjinud