Slavil až se zranil. Müller z Hamburku si po gólu přetrhnul vazy v koleni | iSport.cz
20. srpna 2017 • 11:27

Slavil až se zranil. Müller z Hamburku si po gólu přetrhnul vazy v koleni

NFL Draft Week: Jak pracují týmy a jaké fungují na draftu strategie? NFL Draft Week: Jak pracují týmy a jaké fungují na draftu strategie?
Třinec - Liberec: Je rozhodnuto! Za hosty se trefil Havlín, 1:2 po prodloužení Třinec - Liberec: Je rozhodnuto! Za hosty se trefil Havlín, 1:2 po prodloužení

Až šest měsíců bude kvůli smolné oslavě vstřelené branky chybět Hamburku útočník Nicolai Müller. Devětadvacetiletý fotbalista totiž po jediném gólu v utkání prvního bundesligového kola s Augsburgem slavil tak vehementně, až si natrhnul vazy v pravém koleni a musí na operaci.

Müller se štěstím propasíroval míč do sítě už v osmé minutě sobotního zápasu. Poté v euforii udělal ve výskoku otočku a upadl přes rohový praporek. "Je to krutá rána hned v úvodu sezony. A samozřejmě je to velmi hořké pro Nicolaie," řekl na klubovém webu sportovní ředitel Jens Todt.

SESTŘIH: Hamburk - Augsburg 1:0. Těsný zápas rozhodl gól z úvodu
1080p 720p 360p

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program nadstavby Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

Hokejová extraliga 2018/2019: Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY