Leverkusen vyřadil Brémy z poháru, Pavlenka dostal čtyři góly | iSport.cz
6. února 2018 • 23:32

Leverkusen vyřadil Brémy z poháru, Pavlenka dostal čtyři góly

Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2! Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2!
Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1 Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1

Fotbalisté Werderu Brémy prohráli na stadionu Leverkusenu 2:4 po prodloužení a semifinále Německého poháru bude bez nich. Tým s brankářem Jiřím Pavlenkou a obráncem Theodorem Gebre Selassiem v základní sestavě neudržel dvoubrankové vedení a domácí celek rozhodl čtvrtfinálový zápas góly ve 111. a 118. minutě.

Brémy přitom po bleskovém úvodu vedly 2:0 už v sedmé minutě, ale pak po sólu dvou domácích hráčů na Pavlenku snížil Brandt a tentýž hráč v 55. minutě střelou zpoza vápna vyrovnal. V prodloužení pak o postupu Bayeru rozhodli střídající Bellarabi a Havertz.

Bez potíží do dubnového semifinále postoupil Bayern Mnichov, který na hřišti třetiligového Paderbornu zvítězil 6:0. Dvě branky dal Robben, obě stihl v závěrečné pětiminutovce.

Německý fotbalový pohár - čtvrtfinále:

Paderborn - Bayern Mnichov 0:6 (0:3),

Leverkusen - Brémy 4:2 po prodl. (2:2, 1:2).

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky