Brémy po pěti zápasech zvítězily. Talent se trefil z prvního dotyku v lize

0
Zábranský? Zbrojovku řídit nebude, fotbal jde mimo něj, Kometa je srdcovka
Zimák: Vrána přiletěl nečekaně. Proč by MS mělo klapnout?

Fotbalisté Werderu Brémy v sestavě s českými reprezentanty Jiřím Pavlenkou a Theodorem Gebre Selassiem zvítězili v německé lize nad posledním Düsseldorfem 3:1. Z předchozích pěti zápasů vytěžily Brémy jediný bod, po výhře ve 14. kole se v tabulce posunuly na sedmé místo.

Werder šel do vedení ve 20. minutě, kdy se Möhwald za šestnáctkou mocně opřel do míče a překonal Rensinga v brance hostů. V závěru poločasu vyrovnal Lukebakio z penalty za Langkampovu ruku ve vápně, kterou rozhodčí odhalil až na videu.

Brémy pak rozhodly zápas v závěrečné dvacetiminutovce. Nejprve se z dorážky prosadil Harnik, krátce nato podobně skóroval i další střídající hráč domácího mužstva Sargent. 18letý americký talent dal gól z prvního dotyku v lize.