6. prosince 2019 • 23:03

Hertha ztratila dvougólový náskok. Ve Frankfurtu remizovala

Tři dojmy z Guľova debutu: Plzeň je přímočařejší, zaujal Bucha Tři dojmy z Guľova debutu: Plzeň je přímočařejší, zaujal Bucha
Zlín - Sparta: Dres Petra Lešky byl slavnostně vyvěšen ke stropu zlínské arény Zlín - Sparta: Dres Petra Lešky byl slavnostně vyvěšen ke stropu zlínské arény

Fotbalisté Herthy s reprezentačním záložníkem Vladimírem Daridou v předehrávce 14. kola německé ligy ve Frankfurtu ztratili dvoubrankové vedení a remizovali 2:2. Berlínský tým alespoň bodoval po sérii pěti porážek.

Hertha ve druhém utkání pod novým trenérem Jürgenem Klinsmannem dobře začala a ve 30. minutě ji poslal do vedení Dodi Lukebakio, který z úhlu prostřelil brankáře Frederika Rönnowa. Rychlá gólová odpověď Dajčiho Kamady neplatila pro útočný faul.

Po hodině hry zvýšil Marko Grujič snadnou střelou do odkryté branky, jenže hostům ani náskok 2:0 nestačil k vítězství. Už dvě minuty po Grujičově trefě totiž snížil Martin Hinteregger a rakouský obránce v 86. minutě po dalším rohu připravil vyrovnávací gól Sebastianu Rodemu.

Hertha v bundeslize nevyhrála posedmé za sebou a v neúplné tabulce zůstala šestnáctá. Eintrachtu patří průběžné desáté místo.