Bayern začal jaro demolicí Herty! Aktivní Darida dostal žlutou kartu | iSport.cz
19. ledna 2020 • 17:51

Bayern začal jaro demolicí Herty! Aktivní Darida dostal žlutou kartu

Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0! Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0!
Zlín - Kometa Brno: Kucsera narazil do zadku Fryšary. Z ledu ho odvezli na nosítkách! Zlín - Kometa Brno: Kucsera narazil do zadku Fryšary. Z ledu ho odvezli na nosítkách!

Český fotbalový reprezentant Vladimír Darida odehrál 68 minut při porážce Herthy Berlín 0:4 s Bayernem Mnichov. Obhájce titulu se výhrou dostal na druhé místo v tabulce německé ligy, čtyři body za vedoucí Lipsko.

Bavorský velkoklub nastřílel všechny své góly ve druhém poločase. Po hodině hry využil Thomas Müller přiklepnutí Ivana Perišiče a stal se prvním hráčem, který od roku 2009 skóroval ve všech následujících sezonách německé ligy.

V 73. minutě proměnil penaltu Robert Lewandowski a s 20 brankami dohnal v čele bundesligové tabulky střelců Tima Wernera z Lipska. Další zásahy přidali Thiago Alcántara a Perišič.

Bayern dal gól ve všech úvodních 18 kolech sezony, což se mu naposledy povedlo pod vedením trenéra Pepa Guardioly v ročníku 2013/14.