Zesměšnění Pavlenky. Po gólu se strhla mela, střelec vyvázl se žlutou

Autor: vmn
1
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák
CESTA ZE DNA: Jsme silnější, než si myslíme, říká zápasník Peňáz

Brémám se nedaří. Na výhru v bundeslize čekají už přes dva měsíce a poslední porážka doma se Stuttgartem byla pořádně hořká. Střelec obou branek hostí Silas Wamangituka si totiž v nastavení pořádně přisadil, když před prázdnou bránou po špatné domluvě Jiřího Pavlenky se stoperem čekal dlouho vteřiny, než dopraví míč do brány. Hráči Werderu ho chtěli ztrestat, nakonec to udělal rozhodčí.

Byl to zápas Silase Wamangituky. Jiřího Pavlenku překonal už v prvním poločase z penalty a v nastavení druhé půle, když chtěl Werder útočit na vyrovnání, vlétl mezi českého brankáře a stopera Topraka, sebral jim míč a uháněl k prázdné bráně zvýšit na 2:0.

Jenže proč si slastnou chvíli trošku neprodloužit. Mladý Konžan zpomalil a užíval si vteřiny před snadným gólem. Pavlenka a Toprak se přestali hádat a Čech ještě zkusil k brance doběhnout, až pak soupeř doklepl míč do sítě.

Druhý gól do sítě Jiřího Pavlenky vyvolal spoustu emocí

Gólman dokázal emoce udržet, ne tak jeho spoluhráči, kteří se na Wamangituku skoro vrhli. Nejaktivnější byl Davie Selke a už moc nechybělo k většímu fyzickému kontaktu. Nakonec vše vyřešil rozhodčí, který střelci za nesportovní chování udělil žlutou kartu.

Zelení sice ve zbytku nastavení dokázali snížit, ale výsledek 1:2 jim k bodům a ukončení dlouhé série bez vítězství nepomohl. V bundeslize spadly už na 13. místo a právě Stuttgart jim odskočil na tři body. V sobotu je navíc čeká těžký zápas v Lipsku.