6. května 2022 • 22:38

Trápení Bielefeldu. Padl s Bochumí a přiblížil se sestupu z bundesligy

0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Vlastním gólem z 89. minuty podlehli fotbalisté Bielefeldu v německé lize v Bochumi 1:2 a přiblížili se sestupu. Jejich pád do druhé nejvyšší soutěže může už v neděli kolo před koncem zpečetit Stuttgart v případě překvapivého vítězství na hřišti už jistého mistra Bayernu Mnichov.

Bielefeld nevyhrál už deset ligových zápasů. Nepomohlo mu ani nedávné odvolání trenéra Franka Kramera, místo kterého vede mužstvo kouč brankářů Marco Kostmann.

V Bochumi se povedlo hostům rychle odpověděl na Polterův úvodní gól, když se v 35. minutě trefil Nilsson. Naději na bodový zisk sebral Bielefeldu nešťastný zásah amerického obránce Bella. Arminia utrpěla sedmou porážku z posledních deseti zápasů v německé lize.

Německá fotbalová liga - 33. kolo:

Bochum - Bielefeld 2:1
Branky: 22. Polter, 89. vlastní Bello - 35. Nilsson.

0

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.