31. března 2012 • 20:40

Baroše střídali už po poločase. Diváci na něj pískali

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Brno - Plzeň: Čermák propálil vše, co mu stálo v cestě a posílá hosty do vedení 0:1! Brno - Plzeň: Čermák propálil vše, co mu stálo v cestě a posílá hosty do vedení 0:1!
SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek
VŠECHNA VIDEA ZDE

Milan Baroš nastoupil potřetí v řadě v základní sestavě Galatasaraye, ale opět zklamal. Trenér Fatih Terim jej vystřídal už po prvním poločase, ve kterém si dokonce musel vyslechnout nepříjemný pískot vlastních fanoušků.V minulém týdnu byl Milan Baroš ostře kritizovaný tureckým tiskem i vlastním trenérem. Ten dokonce prohlásil, že "českému útočníkovi ujel vlak". Média pak přinesla informaci, že v létě Galatasaray opustí.

Přesto všechno dostal Baroš další šanci v základní sestavě proti Ordusporu. Jenže ji zase nevyužil.

Na hřišti vydržel pouhých pětačtyřicet minut, už o přestávce byl stažen ze hry. Důvodem byl špatný výkon, jež postrádal kvalitu. U míče byl spatřen jen párkrát.

Jak si v jednotlivých momentech vedl?

1) V rohu hřiště vázne kombinace se spoluhráči

2) V pokutovém území hledá parťáka Atese, ale balonu se zmocňuje soupeř

3) Během hlavičkového souboje je faulován, protihráč jej rukou lehce zasahuje do hlavy

4) Baroš se pokouší o střelu, ale ta nemůže branku soupeře ohrozit

5) Pokus o kličku před pokutovým územím nevychází. Hned první obránce mu odebírá míč a Baroš padá bez cizího zavinění k zemi. Diváci pískají.

Milan Baroš se s míčem pořádně už dlouho nepomazlil... Většinou o něj hned přijde
Milan Baroš se s míčem pořádně už dlouho nepomazlil... Většinou o něj hned přijde

Baroš byl o poločase vystřídán i přesto, že Galatasaray vedl nad Ordusporem po nádherné brance Atese a směřoval k zisku tří bodů. Druhou branku přidal Sarioglu, tedy muž, který právě Baroše vystřídal.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze