16. dubna 2012 • 16:58

VIDEO: Bombastický hattrick! 17letý Fin nastřílel 3 góly za 3 minuty

Autor:
Reklama
Joel Pohjanpalo dokázal nastřílet tři góly za tři minuty
TOP VIDEA
TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka
Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně
VŠECHNA VIDEA ZDE

Teprve sedmnáctiletému hráči HJK Helsinky se povedl nevídaný kousek. Za méně než tři minuty nastřílel soupeři z Mariehammu hattrick! Joel Pohjanpalo třemi góly za tak krátký časový úsek navíc otočil skóre z 0:1 na 3:1.71. minuta: centr, hlavička, gól - 1:1.
73. minuta: otočka, střela levou, gól - 2:1.
73. minuta: uvolnění, střela pravou, gól - 3:1.

Během tří minut dokázal Joel Pohjanpalo nastřílel tři góly a zcela zvrátit zápas, který se do té doby příznivě vyvíjel pro hostující celek Mariehamm.

Pokud si někdo z diváků zrovna během těchto tří minut zašel na záchod nebo koupit do útrob stadionu klobásu, musel být po návratu pekelně rozčarován.

Poté už totiž žádný gól nepadl a HJK Helsinky vyhrály 3:1.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze