13. července 2012 • 07:23

Turecká fotbalová liga se vrátí k tradičnímu hracímu systému

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale? Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale?
TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Turecká fotbalová liga už po roce opustí experiment s hraním play off. Domácí svaz se z neuveřejněných důvodů rozhodl nový systém opustit a vrátit se k předchozímu, ve kterém se všech 18 účastníků standardně utká doma a venku.Nový systém zavedl v reakci na velký korupční skandál v tureckém fotbale svaz pod vedením bývalého prezidenta Mehmeta Aydinlara.

Týmy v něm po 34 zápasech přišly o část svých získaných bodů, Čtyři nejlepší sehrály vzájemné duely o titul, další kluby hrály o Evropskou ligu či o nižší umístění.

Turecký titul bude obhajovat Galatasaray Istanbul, za který hrají i dva bývalí čeští reprezentanti útočník Milan Baroš a obránce Tomáš Ujfaluši.

Fanoušci v Istanbulu řádili
Fanoušci v Istanbulu řádili

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze