29. září 2012 • 11:42

Zákeřný simulant! Fauloval loktem, pak se sám skácel k zemi

Autor: mt
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Kdo je favoritem finále hokejové extraligy a jaké faktory mohou rozhodnout?
Svědík: Baník, nebo Polsko? Pozor, horká je ale pořád i plzeňská stopa!
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Tak tohle opravdu již hraničí s divadelní komedií! V utkání brazilské fotbalové ligy mezi Flamengem a Atlétikem Mineiro předvedl nevídanou komedii jeden z hráčů hostujícího Atlétika. Spoluhráč hvězdného Ronaldinha tvrdě loktem fauloval ve vlastním pokutovém území. Ihned po tomto faulu schválně upadl a simuloval faul na vlastní osobu...Co se to s tím fotbalem děje? Čím dál častěji se fotbalisté schylují k tomu, že až dětinsky směšně simulují.

Dalším fotbalistou, který se do této nechvalné skupiny zařadil, byl spoluhráč hvězdného Ronaldinha, který sám tvrdě a zákeřně fauloval loktem.

Aby svůj přestupek zamaskoval, tak zahrál nevidanou komedii. Ihned po faulu loktem, kterým udeřil protihráče, se nikým atakovaný skacel k zemi a držel se za obličej!

Místo toho, aby byl sám potrestán, karty vyfasovali jen jeho spoluhráči, jenž se zapojili do hromadné strkanice, která následovala po celém divadélku.

VIDEO: Zakeřný brazilský simulant

Vstoupit do diskuse
0

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.

Fotbal dnes * Evropská liga * Slavia - AC Milán v TV * Liverpool - Sparta v TV

Články odjinud


Články odjinud