Divoký zápas pro Necida. Vstřelil gól, pak dostal červenou kartu

Reprezentační útočník Tomáš Necid vstřelil v dnešním utkání 12. kola nizozemské ligy svůj pátý gól v této sezoně, utkání Zwolle s Groningenem však poté kvůli vyloučení nedohrál. Tým českého fotbalisty i v deseti dokázal udržet vedení 2:0.
Necid zvýšil na 2:0 v 58. minutě utkání, když zblízka poslal hlavou do sítě dlouhý nákop Sainsburyho.
VIDEO: Podívejte se na pátý Necidův gól v sezoně
Dvacet minut nato však musel po skluzu na Jarchinia Antoniu opustit hřiště, protože od rozhodčího dostal rovnou červenou kartu. Zwolle po utkání patří čtvrtá příčka v tabulce.
Po zápase se Necid na Twitteru podělil o radost z vítězství, ale zároveň se omluvil týmu i fanouškům za vyloučení. "Ale nebylo to úmyslné," vysvětloval.
Very good 3 points and win for us!thanks you!👍👌and Sorry for the red card, TEAM and FANS but it was not intentional😞😞
— Tomas Necid (@Necka7) November 8, 2014