15. října 2015 • 18:02

9 zápasů, 9 gólů. Drogba uhranul americkou MLS. V 37 letech!

Autor:
TOP VIDEA
Slavia - Bohemians: Video zrušilo Škodův gól – kvůli Součkově ofsajdu Slavia - Bohemians: Video zrušilo Škodův gól – kvůli Součkově ofsajdu
17. den na ZOH: Němci senzační i ve finále, česká spokojenost s medailemi 17. den na ZOH: Němci senzační i ve finále, česká spokojenost s medailemi
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Pořád je extratřídou, noční můrou brankářů, jejich postrachem. Didier Drogba možná sešel evropským fanouškům z očí, ale v zámoří válí jako zamlada! V dresu Montrealu Impact nasázel už devět branek v devíti zápasech. Svůj poslední gól vstřelil z přímého kopu, když krásně pokořil z přímého kopu Colorado Rapids.Sedmadvacet metrů? Pro Didiera Drogbu to vždycky byla ideální vzdálenost. Rozběhne se a do míče praští s takovou dokonalostí, že soupeřovi brankáři jsou bez šance. Umí to, nezapomněl to. Ze zkušeného útočníka stále stříká kvalita. A je jedno, že se blíží jeho už 38. narozeniny.

Didier Drogba uhranul americkou MLS. V 37 letech válí – v 9 zápasech už vstřelil 9 gólů.
Didier Drogba uhranul americkou MLS. V 37 letech válí – v 9 zápasech už vstřelil 9 gólů.

„Jsme samozřejmě rádi, že Didiera máme. Pro Impact je velice důležitým hráčem,“ říká trenér Mauro Biello.

Podle jeho slov Drogba v každém utkání dokazuje, že by se ani dnes neztratil v evropské top soutěži.

VIDEO: Drogbův gól z přímého kopu

V Montrealu je ikonou, jeho výkony se navždycky zapíšou do paměti tamějších fanoušků. O to víc, jestliže se klubu podaří proklouznout do play off MLS. Poslední vítězství 1:0 nad Coloradem Rapids ho o kus přiblížilo.

„Byl to velice náročný zápas. Ale s nadmořskou výškou jsme se popasovali dobře. Všichni jsme tvrdě dřeli a dosáhli skvělého výsledku,“ ulevil si Drogba po utkání.

Individuální výkony moc rozebírat nechce, nadevše staví týmový úspěch.

VIDEO: Další Drogbovy góly v dresu Montrealu

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

Témata:  sport, fotbal, drogba, montreal
 Klasická verze
Mobilní verze