Sparto, pozor! Beer Ševa zdolala Maccabi Tel-Aviv a vládne izraelské lize

0
Zábranský? Zbrojovku řídit nebude, fotbal jde mimo něj, Kometa je srdcovka
Zimák: Vrána přiletěl nečekaně. Proč by MS mělo klapnout?

Fotbalisté Hapoelu Beer Ševa, kteří se ve čtvrtek utkají v zápase Evropské ligy se Spartou na pražské Letné, zvítězili nad Maccabi Tel Aviv 2:0 a po 8. kole vedou izraelskou ligu. Souboj o první místo rozhodly góly Bena Sahara v 28. a Maora Buzagla v 62. minutě. Domácí si připsali už čtvrtou ligovou výhru v řadě.

Díky prodloužení vítězné série má Beer Ševa náskok tří bodů na svého telavivského soupeře na třetím místě a dvou bodů na druhý Maccabi Petach Tikva. Právě tyto dva celky se spolu navíc utkají za týden. Beer Ševa tak bude mít dobrou příležitost svoji pozici pojistit, neboť na ni čeká předposlední Aškelon.

Sestava Beer Ševy: Goreš - Bitton, Vítor, Cedek, Korhut - Buzaglo, Ohana (46. Radi), Ogu, Hoban (78. Brown), Melikson - Sahar (81. Barda).