22. dubna 2017 • 22:42

Necid se poprvé trefil za Legii. Obránci dal jesličky a rozhodl zápas

Autor:
TOP VIDEA
Vrba: Postup je důležitý pro nás i pro český fotbal kvůli koeficientu Vrba: Postup je důležitý pro nás i pro český fotbal kvůli koeficientu
14. den na ZOH: Češi vs. ruští kameramani a prů*er s peklem ve skocích 14. den na ZOH: Češi vs. ruští kameramani a prů*er s peklem ve skocích
VŠECHNA VIDEA ZDE

Takhle by to šlo. Angažmá Tomáše Necida v Legii Varšava, kde hostuje z tureckého Bursasporu, se i vinou zranění rozjíždělo pomalu, teď se ale český reprezentant konečně dočkal prvního gólu v novém klubu. A velmi důležitého, Legia díky němu vyhrála 2:1 a drží se v tabulce na druhém místě, jen bod za vedoucí Jagellonií.Minulý zápas ještě uzdravený útočník proseděl na lavičce, proti Cracovii ale začal v základu. A jeho chvíle nastala ve 49. minutě za nerozhodného stavu 1:1.

Srbský záložník Radovič se dostal s míčem do vápna a předložil jej Necidovi. Na toho první obránce nedosáhl, druhému sedmadvacetiletý útočník procedil míč mezi nohama a suverénně zakončil levačkou do dolního rohu branky.


Amazing Goal Necid (1-2) Cracovia Krakow vs... by egzonaramushi21

Skóre 2:1 vydrželo až do závěrečného hvizdu, Necidův první gól v polské Ekstraklase tak byl vítězný. Za Legii odehrál celý zápas Necidův krajan Adam Hloušek, to Jaroslav Mihalík, který je na hostování v Cracovii, proseděl celý zápas na lavičce poraženého celku. Legia se díky výhře udržela na druhém místě, tři body před dotírajícím Lechem Poznaň a pouhý bod za první Jagellonií Bialystok.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze