14. prosince 2017 • 11:29

To se chystá na Plzeň! Fanoušci Partizanu se při derby servali do krve

Autor: , ,
Reklama
TOP VIDEA
Postup do Evropy řadím k titulu. Ten je ale pořád priorita, říká Zmrhal Postup do Evropy řadím k titulu. Ten je ale pořád priorita, říká Zmrhal
Další stare down Marpa s Rytmusem! Promotér věří v plnou halu, vrací se Konečný Další stare down Marpa s Rytmusem! Promotér věří v plnou halu, vrací se Konečný
VŠECHNA VIDEA ZDE

V Plzni se mají na co těšit. Na Viktorii v play off Evropské ligy vyrukuje Partizan Bělehrad, tradiční srbský tým, který ještě víc než sportovní úspěchy a skvělá akademie proslavili divocí fanoušci. Ti se pořádně předvedli při středečním derby s nenáviděným městským rivalem Crvenou Zvezdou. Na hřišti sice zápas dopadl smírně 1:1, v hledišti to ale byla doslova krvavá válka.Věčné derby, jak se vyhrocenému souboji mezi Partizanem a Crvenou Zvezdou Bělehrad přezdívá, se zvhlo v pořádně hororovou podívanou. První informace hovořily o tom, že několik fanoušků hostující Zvezdy se dostalo k lístkům do sektoru domácích a jen co se to domácí "Grobari" dozvěděli, vydali se hlásat svou spravedlnost. Novější zprávy ale uvedly na pravou míru, že se dvě skupiny fanoušků Partizanu poprali mezi sebou.

Zápas se ještě před koncem prvního poločasu za stavu 0:0 musel přerušit, aby policisté mohli zasáhnout proti krvavým rozbrojům. Ještě za zvuků dělobuchů zatýkali polonahé, krví pokryté bijce, kteří podle očitých svědků z hostujících fandů strhávali oblečení a prali se s nimi. Podle srbských médií byl jeden z chuligánů ošetřen s bodným zraněním.

Srbská policie při vypjatém bělehradském derby zadržela 26 chuligánů. Nepokoje na stadionu Partizanu odstartovala bitka mezi dvěma frakcemi domácích fanoušků. Několik příznivců bylo svlečeno a vyhozeno z tribuny, někteří výtržníci si odnesli krvavá zranění na hlavě i popáleniny od světlic, zraněno bylo minimálně 20 lidí. Bělehradská policie uvedla, že mezi zadrženými jsou i cizinci, ale jejich národnost nespecifikovala.

Jestli fanoušci Partizanu dorazí do Plzně jen z poloviny tak naštvaní, mají se Štruncovy sady na co těšit. Na fotky z celé krvavé mely se podívejte v GALERII.

Policie zadržela kvůli výtržnostem několik zkrvavených fanoušků obou týmů
Policie zadržela kvůli výtržnostem několik zkrvavených fanoušků obou týmů

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 18. kola Fortuna ligy »

19. kolo Fortuna ligy:

Baník Ostrava - Olomouc (pá 14.12., 18:00), Teplice - Zlín (so 15.12., 15:00), Slovácko - Dukla (so 15.12., 15:00), Opava - Ml. Boleslav (so 15.12., 15:00), Bohemians - Liberec (so 15.12., 15:00), Příbram - Sparta (so 15.12., 17:00), Plzeň - Karviná (ne 16.12., 15:00), Jablonec - Slavia (po 17.12., 18:00)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze