14. prosince 2017 • 11:29

To se chystá na Plzeň! Fanoušci Partizanu se při derby servali do krve

Autor: , ,
Reklama
TOP VIDEA
DEBATA MS: Argentinci příliš spoléhají na Messiho, Chorvaté hrají kolektivně, shodují se Horňák s Podaným DEBATA MS: Argentinci příliš spoléhají na Messiho, Chorvaté hrají kolektivně, shodují se Horňák s Podaným
Kincl po tréninku s Novotným: Řepka by měl co dělat, Pavel má v ruce granát Kincl po tréninku s Novotným: Řepka by měl co dělat, Pavel má v ruce granát
VŠECHNA VIDEA ZDE

V Plzni se mají na co těšit. Na Viktorii v play off Evropské ligy vyrukuje Partizan Bělehrad, tradiční srbský tým, který ještě víc než sportovní úspěchy a skvělá akademie proslavili divocí fanoušci. Ti se pořádně předvedli při středečním derby s nenáviděným městským rivalem Crvenou Zvezdou. Na hřišti sice zápas dopadl smírně 1:1, v hledišti to ale byla doslova krvavá válka.Věčné derby, jak se vyhrocenému souboji mezi Partizanem a Crvenou Zvezdou Bělehrad přezdívá, se zvhlo v pořádně hororovou podívanou. První informace hovořily o tom, že několik fanoušků hostující Zvezdy se dostalo k lístkům do sektoru domácích a jen co se to domácí "Grobari" dozvěděli, vydali se hlásat svou spravedlnost. Novější zprávy ale uvedly na pravou míru, že se dvě skupiny fanoušků Partizanu poprali mezi sebou.

Zápas se ještě před koncem prvního poločasu za stavu 0:0 musel přerušit, aby policisté mohli zasáhnout proti krvavým rozbrojům. Ještě za zvuků dělobuchů zatýkali polonahé, krví pokryté bijce, kteří podle očitých svědků z hostujících fandů strhávali oblečení a prali se s nimi. Podle srbských médií byl jeden z chuligánů ošetřen s bodným zraněním.

Srbská policie při vypjatém bělehradském derby zadržela 26 chuligánů. Nepokoje na stadionu Partizanu odstartovala bitka mezi dvěma frakcemi domácích fanoušků. Několik příznivců bylo svlečeno a vyhozeno z tribuny, někteří výtržníci si odnesli krvavá zranění na hlavě i popáleniny od světlic, zraněno bylo minimálně 20 lidí. Bělehradská policie uvedla, že mezi zadrženými jsou i cizinci, ale jejich národnost nespecifikovala.

Jestli fanoušci Partizanu dorazí do Plzně jen z poloviny tak naštvaní, mají se Štruncovy sady na co těšit. Na fotky z celé krvavé mely se podívejte v GALERII.

Policie zadržela kvůli výtržnostem několik zkrvavených fanoušků obou týmů
Policie zadržela kvůli výtržnostem několik zkrvavených fanoušků obou týmů

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze