Dočkal králem asistencí MLS. Přidal další a Philadelphia má jisté play off

0
Dresy repre? Neurazí, ale žádná sláva. Konečně zajímavé nápady, ale sráží je…
Dostál: Moc se mi líbí Kovář. Staňkovi pomohla Slavia, kdo ale jako trojka?

Bořek Dočkal přidal už sedmnáctou asistenci v MLS, díky níž si upevnil vedení v této statistice zámořské soutěže, a po výhře 5:1 nad Minnesotou slavil s fotbalisty Philadelphie jistý postup do play off. Naopak ve vyřazovacích bojích budou chybět obhájci trofeje z Toronta.

Třicetiletý reprezentační záložník Dočkal asistoval v osmé minutě u prvního gólu domácích, kteří do poločasu skórovali ještě třikrát. Vedle 17 nahrávek má Dočkal ve své první sezoně v zámoří na kontě také pět gólů. V tabulce Východní konference patří Unionu dva zápasy před koncem základní části čtvrté místo.

Toronto je ve stejné konferenci už ze hry o titul. Loňský mistr, který vyhrál ligu jako první kanadský klub v historii, zpečetil svůj osud sobotní domácí prohrou 1:2 s Vancouverem.