ČTK, krm, inf
Ostatní ligy
Začít diskusi (0)

Zastaví ho někdo? Argentinský fotbalista Lionel Messi dal gól i v šestém zápase za Inter Miami. Sedminásobný vítěz Zlatého míče se podílel jednou brankou na vítězství 4:1 nad Philadelphií v semifinále Leagues Cupu. Za floridský tým nastřílel kapitán úřadujících mistrů světa za necelý měsíc devět gólů.

V úterním zápase na hřišti Philadelphie zvýšil Messi ve 20. minutě na 2:0 pro hosty, když přízemní střelou z velké dálky nachytal jamajského brankáře Andreho Blakea. Přítomnost šestatřicetileté argentinské hvězdy přivedla na stadion v Chesteru téměř 20 tisíc diváků, podle agentury AP se cena vstupenek na černém trhu vyšplhala na 1000 dolarů (22.000 korun).

Miami vyhrálo všechny zápasy od Messiho příchodu z Paris Saint-Germain. Vítěznou šňůru v Leagues Cupu, v němž startují týmy z MLS a mexické ligy, se pokusí završit v sobotním finále proti Nashvillu.

Před angažováním Messiho Inter ze 22 odehraných kol v MLS vyhrál jen pětkrát.

Bývalá dlouholetá opora Barcelony podepsala v červenci v Miami smlouvu na dva a půl roku s platem 50 až 60 milionů dolarů ročně.

Začít diskuzi

Doporučujeme

Články z jiných titulů