20. července 2008 • 19:50

Austrie na třetí pokus v nové sezoně vyhrála

Zimák k play off NHL. Lener i analytik tipují postup Bostonu. V čem se Nečas blíží Pastovi?
Mám rád, když Ostrava žije Baníkem, říká Buchta. Je rychlejší než Tanko?

AKTUALIZOVÁNO - Po dvou remízách se fotbalisté Austrie Vídeň dočkali v nové sezoně rakouské ligy prvního vítězství, na hřišti Lince vyhráli 1:0. Zápas třetího kola rozhodl v 53. minutě Mario Majstorovic.

Linec po dvou výhrách poprvé ztratil, v tabulce je druhý za Riedem, který má také šest bodů.

Naopak Salcburk si i po třetím kole drží neporazitelnost. Tentokrát vyhrál 3:0 nad Altachem. Podílel se na tom i český záložník Patrik Ježek, který se po Zicklerově zranění dostal na hřiště už v 35. minutě.