9. srpna 2008 • 22:37

Anderlecht nezvládl ani belgický Superpohár

SESTŘIH: Toronto - Boston 2:4. Bruins znovu vedou, Pastrňák asistoval
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák

Fotbalisté Anderlechtu Brusel s trojicí českých reprezentantů pokračují v nepovedeném startu do sezony. Nezvládli zápas v belgickém Superpoháru.

Po nečekaném vyřazení v 2. předkole Ligy mistrů s běloruským Borisovem dnes prohráli i v belgickém Superpoháru se Standardem Lutych 1:3.

O výhře mistra belgické ligy rozhodl americký stoper Oguchi Onyewu, který po rohových kopech postaral o dva góly.

Anderlecht nastoupil v brance s Protem, který dostal přednost před českým gólmanem Danielem Zítkou.

Další dva čeští fotbalisté Jan Polák a Stanislav Vlček již v základní sestavě nechyběli, ale na prohře nic nezměnili. Vlček odehrál první poločas, Polák hřiště opustil v 77. minutě.