8. listopadu 2008 • 15:44

Samara útočí na evropské poháry

Autor:
Jan Koller
TOP VIDEA
Rozhodčí od videa při derby Sparta - Slavia: Všechny situace byly jasné Rozhodčí od videa při derby Sparta - Slavia: Všechny situace byly jasné
Sparta - Slavia: Tecl upadl ve vápně, video se zpožděním poradilo penaltu, Škoda proměnil – 3:3 Sparta - Slavia: Tecl upadl ve vápně, video se zpožděním poradilo penaltu, Škoda proměnil – 3:3
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalisté Samary porazili v 28. kole ruské ligy Nalčik 2:0 a mají velmi blízko k historické účasti v evropských pohárech. Křídla sovětů se po sobotní domácí výhře posunula v tabulce na čtvrté místo.Do příštího ročníku evropských soutěží půjde s určitostí pět celků z čela konečného pořadí. Celý zápas za Samaru odehráli i Jiří Jarošík a Jan Koller.

Nalčik dokázal ve sněhových přeháňkách udržet čisté konto do 54. minuty. Pak se prosadil sedmým gólem v sezoně Kollerův spoluhráč z útočné dvojice Savin a zanedlouho zvýšil náskok domácího mužstva brazilský středopolař Leilton.
Nula na kontě českého brankáře Antonína Kinského a gól bosenského útočníka

Marka Topiče hned v první minutě druhé půle vynesly Saturnu Moskevská oblast vítězství 1:0 v Jaroslavli. Poraženému Šinniku tak už zbyla jen čistě teoretická naděje na záchranu.

Výsledky - 28. kolo:
Jaroslavl - Saturn MO 0:1,
Samara - Nalčik 2:0.MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, fotbal, rusko, ligaKlasická verze
Mobilní verze