28. listopadu 2008 • 22:49

Zítka nedochytal zápas belgické ligy

SESTŘIH: Everton - Liverpool 2:0. Překvapení v Merseyside derby, Reds se vzdaluje titul
SESTŘIH: Toronto - Boston 2:4. Bruins znovu vedou, Pastrňák asistoval

Reprezentační brankář Daniel Zítka nedochytal dnešní předehrávku belgické ligy, ve které jeho Anderlecht zvítězil na hřišti Denderu 2:0.

Český gólman těsně před koncem inkasoval po jednom ze soubojů úder do obličeje, nebyl schopen dál pokračovat a ze hřiště byl odnesen na nosítkách.

Zápas byl dávno rozhodnutý, oba góly padly do 50. minuty. Na posunu bruselského celku do čela tabulky se podílel i Jan Polák, který odehrál celé utkání. Útočník Stanislav Vlček je zraněný.

Zápas byl v té době dávno rozhodnutý, oba góly padly do 50. minuty. Na posunu bruselského celku do čela tabulky se podílel i Jan Polák, který odehrál celé utkání. Útočník Stanislav Vlček je zraněný.

Dender - Anderlecht 0:2.