27. dubna 2018 • 17:29

Slovenský pohár je nudný, řekl kouč Trnavy. Dostal pokutu 150 tisíc

Autor: ,
Reklama
TOP VIDEA
Tanečky, šampaňské a spousta piva. Plzeň je hlavní město fotbalu, slavila Viktoria Tanečky, šampaňské a spousta piva. Plzeň je hlavní město fotbalu, slavila Viktoria
TOP 5 gólů mistrovské Plzně: Nechytatelná rána Koláře i Krmenčíkův volej TOP 5 gólů mistrovské Plzně: Nechytatelná rána Koláře i Krmenčíkův volej
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trenér fotbalistů Spartaku Trnava Nestor El Maestro byl potrestán za urážlivé vyjádření na adresu slovenského poháru. Disciplinární komise anglickému kouči udělila pokutu šest tisíc eur (asi 153 tisíc korun) a na jedno utkání mu zastavila činnost.El Maestro se o soutěži nevybíravě vyjádřil poté, co Trnava v semifinále po dvou remízách 1:1 vypadla se Slovanem Bratislava po penaltovém rozstřelu. "Tento pohár je malý, nudný a nezajímavý. Ale nechci říct, že že jsme nechtěli vyhrát a zabojovat o něj ve finále," prohlásil pětatřicetiletý kouč.

"Jsme trošku zklamaní. V tomto ročníku došlo ve slovenském fotbale k velkým změnám. Těší mě, že velký a silný Slovan se soustředí na tento malý a nedůležitý pohár. Před námi jsou větší cíle," uvedl trenér Trnavy, která v lize vede skupinu o titul s náskokem sedmi bodů.

El Maestrovo vyjádření se však nelíbilo disciplinární komisi, která trenéra potrestala. "Vzali jsme v úvahu, že jeho vyjádření v médiích poškodilo dobré jméno svazu, slovenského poháru i soupeře a porušil tak stanovy a kodex fotbalové etiky," uvedla komise v prohlášení.

Z trenéřiny se Pavel Hoftych přesunul do role manažera
Z trenéřiny se Pavel Hoftych přesunul do role manažera

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze