Barca k dopingu: Zjistíme, kdo ty lži vymyslel | iSport.cz
15. března 2011 • 14:35

Barca k dopingu: Zjistíme, kdo ty lži vymyslel

Autor: pj
Barcelona uvedla, že Real Madrid informaci o dopingu nevymyslel.
TOP VIDEA
Bucha, Jeřábek, Hašek. Kdo další se vyváže z profesionální smlouvy?
Bizarní posily Plzně: Troublemaker Kace, ale i Poznar nebo Ivanschitz
VŠECHNA VIDEA ZDE

Omluva Barceloně nestačí. Chce vedět přesně, kdo pomluvy o dopingu vymyslel, aby mohla zažalovat konkrétní lidi. Real Madrid v tom prý prsty nemá. Alespoň to tvrdil Kataláncům do telefonu prezident Florentino Pérez.



Ta zpráva byla jako časovaná bomba. Španělské rádio Cadena Cope v pondělí odvysílalo informaci, že Barcelona spolupracuje s lékaři, kteří mají pochybnou minulost. To svádělo ke spekulacím, že by někteří fotbalisté mohli být namočeni v dopingu.

Barcelona se okamžitě proti zvěstím tvrdě ohradila v tiskové zprávě a pohrozila, že její právníci poženou celou věc k soudu.

Rádio Cope se dnes klubu omluvilo. Žádalo o odpuštění a napsalo, že nikdy nebylo jeho záměrem zpochybňovat úspěchy Barcelony.



Té však pouhá slova v tomto případě nestačí. "S prohlášením Cope nejsme spokojeni. Chceme vědět, kdo je zdrojem těchto lží," uvedl mluvčí Toni Freixa.

Že by šílené triky Realu Madrid? Pokus o destabilizaci rivala? Vždyť "bílý balet" hned požadoval příšnější dopingové kontroly zaměřené právě na hráče Barcelony.

"Na Real naštvaní nejsme. Neviníme je. Prezident Florentino Pérez se spojil se Sandrem Rosellem (šéfem Barcy) a přísahal, že s tímto útokem nemají nic společného a že nemáme důvod jim nevěřit," dodal Freixa.

 
Články odjinud


Články odjinud