Barcelona ulovila talentovaného beka, přichází reprezentant Alba | iSport.cz
28. června 2012 • 13:56

Barcelona ulovila talentovaného beka, přichází reprezentant Alba

Autor: ČTK, iSport.cz
Španělský reprezentant Jordi Alba přestupuje z Valencie do Barcelony
TOP VIDEA
KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down
MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál
VŠECHNA VIDEA ZDE

Barcelona se dohodla s Valencií na přestupu španělského reprezentačního obránce Jordiho Alby. Katalánský klub podle agentury Reuters za třiadvacetiletého fotbalistu zaplatí 14 milionů eur (asi 361 milionů korun) a podepíše s ním pětiletou smlouvu.Mladý obránce by měl být alternativou na levou stranu, kde kvůli transplantaci jater chybí Eric Abidal.

Alba, který ještě musí k dokončení transferu projít v Barceloně zdravotní prohlídkou, se momentálně se španělskou reprezentací chystá na finále mistrovství Evropy.

Na Euru zatím v dresu úřadujících mistrů světa i Evropy odehrál všechny zápasy, celkem má v národním týmu na kontě deset startů. Na šampionátu v Polsku a Ukrajině patří k nejlépe hodnoceným španělským hráčům.

 

 
25. kolo
Články odjinud


Články odjinud