Korupce v Primera División? Vedení ligy prověřuje zápas La Coruni | iSport.cz
2. května 2013 • 16:31

Korupce v Primera División? Vedení ligy prověřuje zápas La Coruni

Autor: ČTK
Vedení Primera División se zabývá zápasem La Coruňi v Levante, kdy domací inkasovali za poločas tři branky
TOP VIDEA
KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down
MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nedávný zápas španělské fotbalové ligy mezi Levante a Deportivem La Coruňa prověřuje podle tamních médií vedení soutěže kvůli podezření, že byl ovlivněn. La Coruňa v utkání 13. dubna zvítězila 4:0 a získala cenné tři body v boji o záchranu.Levante inkasovalo tři góly během prvního poločasu a záložník Javier Barkero údajně o přestávce obvinil v kabině některé spoluhráče, že nehrají naplno, což vyvolalo hádku. Barkero se ve středu za svá slova omluvil.

"Žádám o odpuštění hlavně kolegy, které jsem neprávem nařkl. Byla to chyba. Obvinil jsem je z něčeho, co se nestalo. Chci za tím udělat tečku," řekl na tiskové konference.

Zástupci španělské ligy odmítli potvrdit, zda se utkáním skutečně zabývají. "Každý podezřelý zápas bude vyšetřen všemi dostupnými prostředky," řekl pouze mluvčí ligy agentuře Reuters.

La Coruňa, která v lednu kvůli dluhům ve výši několika stovek milionů eur požádala o ochranu před věřiteli, je momentálně na 17. místě bod nad sestupovým pásmem.

 
25. kolo
Články odjinud


Články odjinud