Fotbalisté FC Barcelona budou mít nové vozy od automobilky CUPRA | iSport.cz
26. srpna 2019 • 06:00

Fotbalisté FC Barcelona budou mít nové vozy od automobilky CUPRA

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Sparťané regenerovali po zápase. Kotal chválil hřiště, Rosický pozoroval
Jágr varuje: Jestli současná opatření budou pokračovat, sport skončí!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Minimálně na pět sezon má FC Barcelona zajištěného automobilového partnera pro mobilitu. Seat přes svou značku CUPRA spojil síly s katalánským velkoklubem a od letošního srpna vstupují do inovativního partnerství.Obě organizace budou společně vyvíjet projekty v oblasti mobility a podporovat inovace na stadionu Camp Nou. Smlouva dalece přesahuje rozsah tradičního partnerství. Je založena na třech strategických pilířích.

Antoine Griezmann vstřelil proti Betisu Sevilla své první dva góly v La Lize v dresu Barcelony
Antoine Griezmann vstřelil proti Betisu Sevilla své první dva góly v La Lize v dresu Barcelony

Zaprvé byli oba partneři založeni v Barceloně a mají společnou vizi vylepšování image města na celém světě. Za druhé se obě strany snaží podporovat mladé talenty a inovace. A nakonec obě značky sdílejí vášeň, ambice a globální zaměření.

„Tato inovativní aliance s jedním z nejlepších fotbalových klubů na světě dokazuje naše velké úsilí o rozvoj značky CUPRA a utváření budoucnosti mobility v Barceloně. Partnerství s univerzálním klubem, jako je FC Barcelona s více než 340 miliony fanoušků na celém světě, podpoří naši globalizační strategii,“ řekl Luca de Meo, předseda představenstva společnosti SEAT a předseda správní rady značky CUPRA.

Vstoupit do diskuse
0
38. kolo
Články odjinud


Články odjinud