Vaclík v La Lize poprvé inkasoval. Sevilla může přijít o první místo | iSport.cz
30. srpna 2019 • 22:12

Vaclík v La Lize poprvé inkasoval. Sevilla může přijít o první místo

Sevilla hrála s Celtou Vigo 1:1
Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Nebudou chybět tradiční rubriky ani pořad Se Simonou Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Nebudou chybět tradiční rubriky ani pořad Se Simonou
SESTŘIH: Atlético - Juventus 2:2. Vyrovnání na poslední chvíli SESTŘIH: Atlético - Juventus 2:2. Vyrovnání na poslední chvíli

Brankář Tomáš Vaclík dostal v třetím kole španělské ligy první gól. Sevilla doma remizovala s Celtou Vigo 1:1 a může přijít o první místo.

V první půli Vaclíkovi spoluhráči nedokázali vstřelit vedoucí branku ani přes výraznou převahu, prosadil se až v 81. minutě Vázquez po centru z trestného kopu. Za tři minuty ale vyrovnal po šikovné přihrávce do vápna Denis Suárez, který překonal Vaclíka i v obležení domácích obránců.

Sevilla po dvou kolech vedla s plným počtem bodů o skóre před Atléticem Madrid. Body už stačili ztratit i favorité z Realu a Barcelony.