Anglický reprezentant v problémech. Měl porušit pravidla o sázení | iSport.cz
1. května 2020 • 20:58

Anglický reprezentant v problémech. Měl porušit pravidla o sázení

Autor: ČTK, apr
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Poradí si Slavia s neoblíbeným Jabloncem? Co Sparta v Karviné?
INSIDER: Kanga? Větší chyba se nemohla stát. Holeš možná vystřízliví
VŠECHNA VIDEA ZDE

Anglickému fotbalovému reprezentantovi Kieranu Trippierovi hrozí trest za porušení pravidel o sázení. Obránce Atlética Madrid obvinila domácí Fotbalová asociace (FA), s níž devětadvacetiletý hráč podle svých slov spolupracuje.



FA nekonkretizovala, jak se Trippier proti pravidlům provinil. Prohřešil se loni v červenci, kdy devatenáctinásobný anglický reprezentant přestupoval z Tottenhamu do Atlética.

„Plně a dobrovolně jsem v posledních měsících na vyšetřování s FA spolupracoval a budu v tom pokračovat. Chci, aby jasně zaznělo, že jsem coby profesionální fotbalista nepodával žádné sázky spojené s fotbalem ani jsem neměl žádný finanční zisk ze sázek někoho jiného,“ uvedl Trippier.

Pravidla, jež podle FA Trippier porušil, se týkají zákazu poskytovat informace o přestupech, sestavách či trenérských angažmá a také zákazu poskytovat informace, které hráč získal díky svému postavení a jež ještě nejsou veřejné.

Za obdobné porušení pravidel byl letos potrestán čtyřměsíčním distancem bývalý anglický reprezentační útočník Daniel Sturridge. Ten před dvěma lety poskytl bratrovi zákulisní informace o svém možném přestupu do Sevilly.

Atlético Madrid Vše o klubu ZDE

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud