La Liga | Messi řeší budoucnost. Kvůli schůzce s Koemanem odjel dříve z dovolené | iSport.cz
20. srpna 2020 • 17:42

Messi řeší budoucnost. Kvůli schůzce s Koemanem odjel dříve z dovolené

Autor: Nikola Vosyková
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
MOMENTY 4. kola: Kobra uštkla Klokana, Kučera mimo hru kvůli koncertu
Sparta - Zlín: Komický vítězný gól! Dočkal nedal penaltu, Jiráček si ale srazil míč do sítě, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Odchod Lionela Messiho je momentálně jednou z nejřešenějších věcí. Tento týden ukončil argentinský fotbalista dříve dovolenou kvůli schůzce s novým trenérem Barcelony. Ve čtvrtek měli s Ronaldem Koemanem projednávat přestavbu klubu v trvající krizi a hráčovu budoucnost.Messiho pokračování v Barceloně je na vážkách i kvůli porážce ve čtvrtfinále Ligy mistrů. Minulý týden prohráli Katalánci vysoko 2:8 s Bayernem. Následoval okamžitý odchod Koemanova předchůdce Quiqueho Setiéna a sportovního ředitele Erica Abidala. 

Podle španělského sportovního deníku Mundo Deportivo se Messi vrátil dříve z dovolené v Pyrenejích, aby si poslechl Koemanovu představu o jeho budoucnosti. Holanďan na tiskové konferenci přiznal, že by hvězdu mohl přesvědčit, aby zůstala.

„Nevím, jestli musím přemluvit Messiho. Je nejlepším hráčem světa, takže ho vždycky budu chtít mít ve svém týmu. Z mé strany, jako trenér, s ním rád budu pracovat, protože vyhrává zápasy. Pokud bude podávat dobré výkony, budu šťastný, když bude chtít zůstat. Dnes spolu začneme jednat,“ vysvětlil Koeman.

„Budeme spolupracovat a mluvit s několika dalšími hráči. Messi tu snad bude chtít ještě pokračovat pár let. Je důležitým hráčem, kterého chcete mít v týmu,“ dodal nový kouč.

FC Barcelona Vše o klubu ZDE

Vstoupit do diskuse
0
2. kolo
Články odjinud


Články odjinud